Internet magazinul goods.md va propune o gama larga de produse la preturi convenabile.Livrarea prin Chisinau este gratis.Cu sortimentul de produse va puteti familiariza accesind lincul de mai sus.

caut wing in Chisinau

Здесь можно найти себе напарника для пикапа в Кишиневе, среди форучан, или будущих форумчан :-):, для совместной практики знакомства и соблазнения наших молдавских красавиц.
Для этого просто создайте тему где напишите пару слов о себе, дав понять на каком уровне вы находитесь и сколько вам лет - ждите пока кто-то из участниов форума откликнется :-):

Aici poţi găsi un wing pentru PU in Chisinau, între utilizatorii forumului, sau viitorii utilizatori ai forumului ;) , pentru practică comună în cunoştinţa şi seductia frumoaselor noastre femei din md.

caut wing in Chisinau

Сообщение filipoc » Сб фев 27, 2010 12:48 am

salutare tuturor,am descoperit recent comunitatea de PU din moldova, bafta in evolutia personala tuturor si la mai mult si la mai mare :)

as vrea mult sa cunosc baietii de pe forum care se ocupa de PU, ies pe teren, disco...mai scurt vorbind sunt pasionati de PU,vreau sa cunosc cam care e nivelu vostru...fiindca sunt sigur ca am ceva de invatat de la voi...

exista intruniri ale celor de pe forum la vre-un bar sau mai stiu eu...?

de preferat ca wingu sa vorbeasca limba romana ca rusa nu ma prea pricep...da mai important la moment pentru mine e sa fie(wingu) initiat in domeniu PU ca sa ii vad stilul...

daca esti cointeresat lasa aici o adresa de skype,messenger,nr de telefon,ca sa putem face legatura...

PS.Felicitari moderatorilor pentru forum...e o initiativa buna,Succes!
filipoc

Re: caut wing in Chisinau

Сообщение filipoc » Пн мар 01, 2010 12:37 am

mmm da multi mai sunt de astea care vor sa iasa la agatat...nu trebuie chiar toti odata...

apropo cine vrea materiale in domeniu seductiei...am foarte foarte multe...in romana si engleza...cine e incepator pot sa il luminez un pic cu niste sfaturi...

daca esti cointeresat lasa aici un skype sau telefon...
filipoc

Сообщение VMan » Пн мар 01, 2010 2:26 am

Salut! Eu cred ca se poate,iata skype-ul meu: ***********
VMan
<< Опытный сердцеед >>

Сообщение cactus » Ср авг 25, 2010 4:50 pm

Salut! hai ca tiam trimis skypul meu in PM!
cactus

Сообщение haksoft » Сб авг 28, 2010 5:03 pm

salut tot sunt incepator vreu si eu inforrmatya in romina pe akre o ai iata skypul meu: miska_91
haksoft

Сообщение haksoft » Сб авг 28, 2010 5:04 pm

apopo dak tot wa hotariti sa esyti undewa anuntatyma si pe mine ;)
haksoft

Сообщение xxx » Вс дек 22, 2013 8:19 pm

:-):
xxx

Сообщение xxx » Вс дек 22, 2013 8:23 pm

Salut, ceai zice sa facem legatura ? poti sama contactezi la acest numar ? (+373)-69020072.
xxx

Вернуться в Ищу напарника / Caut wing